כמה זמן נמשך הבילוי ?


הבילוי נמשך בין שעתיים לשלוש. במהלך הבילוי ניתן להזמין ולהתפנק במשקאות ובנשנושים המוצעים בבר.
מאיזה גיל אפשר להשתתף ?


הכניסה הינה מגיל 18 ומעלה כיוון שהאירוע לרוב מתנהל בבר בו ניתן להזמין משקאות אלכוהוליים.
האם יש צורך בניסיון ?


Big no. בכלל לא. ההדרכה הצמודה מאפשרת לכל אחד להצליח ללא ניסיון קודם ואף לתת את הטאצ' האישי שלו בציור. במהלך הערב נצייר ביחד ציור שייראה בהתחלה מקצועי ומסובך, אבל תופתעו לגלות שבעזרת שלבים פשוטים והדרכה מקצועית גם אתם תצליחו לצייר ולהגיע לתוצאה מהממת לא פחות!
כיצד מתנהל הערב ?


תתחילו את הערב בהגעה לאחד הברים השווים בתל אביב, שם כבר יחכה לכם הציוד מוכן לעבודה. לאחר הסבר קצר על הערב שצפוי לנו יחד, תרימו ביד אחת מכחול, ביד השנייה בירה, ונתחיל בחוויה! בנוסף, תהיה הפסקה קצרה של כרבע שעה במהלכה תוכלו להמשיך להתפנן במקום, להזמין שתייה או לקבל השראה מחברים. מושלם לערבי גיבוש ולחגיגות מיוחדות.
מה כולל הכרטיס ?


הכרטיס כולל כניסה ליחיד, חומרי גלם, הדרכה מקצועית, וכמובן את הציור המהמם שתיקחו אתכם בסוף הערב.
האם חייבים להזמין אלכוהול ?


ממש לא. תפריט המשקאות מוצע במלואו ואתם מוזמנים להזמין (או שלא) כאוות נפשכם.
מהי המדיניות במקרה שאני לא יכול להגיע לאירוע ?


ניתן לבקש לדחות את הכרטיס למועד אחר. דחייה למועד אחר ללא חיוב עד 48 שעות לפני תחילת האירוע. לאחר מכן לא יינתן החזר כספי, אך נשמח לסייע במציאת פתרון חלופי. אנא צרו קשר דרך האתר או בטלפון לטובת טיפול העניין והחזר כספי.
מה צריך להביא ?


שום דבר! רק מצב רוח מרומם ורצון לעשות כיף חיים
מהי מדיניות הביטולים ?


ביטול עד 72 שעות לפני תחילת האירוע יחויב בתשלום סמלי של 10 ש״ח לכרטיס בשל עלויות תפעול. לאחר מכן לא יינתן החזר כספי, אך נשמח לסייע במציאת פתרון חלופי. אנא צרו קשר דרך האתר או בטלפון לטובת טיפול העניין והחזר כספי
יש תמונות?


על מנת להנציח את הערב החוויתי ולתעד עבורכם את הרגעים המרגשים בהם הפכתם ליוצרים, מעת לעת אנו מעלים תמונות מהאירוע. במידה ותבקשו להסיר נעשה זאת ללא שהות ובהבנה מלאה תוך שמירה על פרטיותכם. במידה ונפלה טעות, אנא עדכנו אותנו ונתקנה בהקדם.

Certificates of Insurance - Frequently Asked Questions

© 2015 CISA Insurance. All Rights Reserved.

CONTACT US: (847) 870-7000

2170 Point Blvd. #600

Elgin, IL 60123

Follow us for the latest news and alerts:

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • google plus.png

This material is descriptive only. The precise coverage offered is subject to the terms and conditions of the policies issued. Coverage may not be available in all jurisdictions. Please see our legal notices for terms of service relating to intellectual property, copyright and trademarks.

QUICK NAVIGATION